Uproszczone procedury i szybka decyzja
Wieloletnie doświadczenie w finansowaniu dzwigów z zagranicy
Dodatkowa weryfikacja dźwigu

O firmie

Leasing dźwigu z zagranicy – Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem dynamicznych, otwartych i doświadczonych doradców finansowych. Działamy na rynku od 2005 roku, mamy w swojej ofercie produkty banku i instytucji finansowej , wiedza którą posiadamy, pozwala nam na wybór odpowiedniego rozwiązania dla klientów zainteresowanych leasingiem dźwigu od zagranicznego dostawcy.

W czym możemy pomóc? – Jeżeli  interesuje Państwa dźwig z zagranicy ?

Specjalizujemy się w finansowaniu dźwigów z zagranicy – w transakcjach leasingu w których płatność odbywa się bezpośrednio na konto zagranicznego dostawcy. Jeżeli jesteś zainteresowany leasingiem auta bezpośrednio z zagranicy z pominięciem pośredników z Polski, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy udokumentowane doświadczenie przy obsłudze transakcji z zagranicznymi dostawcami.

Co wyróżnia zespół leasingu dźwigów z zagranicy ?

W odróżnieniu od konkurencji nie oferujemy sprowadzenia żurawia przez pośredników, lub leasingu zwrotnego. Realizujemy transakcje leasingu i pożyczki w których płatność za przedmiot leasingu dokonywana jest bezpośrednio na konto zagranicznego  dostawcy. Pomagamy klientom w rozmowach handlowych – negocjacjach cenowych z zagranicznym dostawcą, większość formalności związanych z importem jest po naszej stronie. Jeżeli znaleźli Państwo żuraw za granicą i chcecie sfinansować je bez ponoszenia kosztów pośredników z Polski – zapraszamy do współpracy. Nasza oferta dotyczy dowolnego dźwigu począwszy od żurawi samojezdnych, poprzez wieżowe, aż do podnośników koszowych.

Leasing dźwigów z zagranicy

Dźwigi, żurawie, podnośniki, dźwigi portowe, żurawie samojezdne, dźwigi wieżowe to obszar naszej działalności. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt transakcji leasingu dźwigów oraz maszyn, urządzeń, samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników, autobusów z zagranicy . Współpracujemy z największymi dostawcami z zagranicy.

Znalazłeś żuraw na sprzedaż u zagranicznego sprzedawcy?

Szukasz finansowania żurawia bez pośredników i dodatkowych kosztów z Polski – zadzwoń, pomagamy w rozmowach z zagranicznymi dostawcami żurawi. Leasingujemy z zagranicy żurawie, mini żurawie,  podnośniki koszowe, podnośniki, podnośniki na gąsienicach, dźwigi, dźwigi portowe, żurawie samojezdne, dźwigi wieżowe, ładowarki teleskopowe, podnośniki teleskopowe

Jesteś zainteresowany leasingiem dźwigu z zagranicy ?

Skontaktuj się z nami a my przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertą i zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Uzyskasz z naszej strony wsparcie w negocjacji z dostawcami zagranicznymi.

Skontaktuj się z nami: +48 507 105 133 / biuro@nulllease24.pl